فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
مهندس حامد میرشکاریان بابکی - کارشناس ارشد گیاهان دارویی و طب سنتی ایران گیاه درمانی و داروخانه گیاهی هربال طب - درمان گیاهی پروستات
مشکلات پروستات آقایان


پروستات تقریبا به شکل مخروط است که قاعده پروستات در زیر گردن مثانه قرار دارد و رأس پروستات متوجه پایین است. پروستات تقریبا ۴ سانتى متر عرض و ۳ سانتى متر ارتفاع و ۲ سانتى متر قطر قدامى، خلفى دارد.
 یکی از مواردی که در رفع تورم پروستات و مجاری ادراری و کلیه ها مؤثر دانسته‌اند استفاده از شیره خنک‌ها است. شیره خنک ها ترکیبی از چند بذر هستند که بسته به مواد داخله در ترکیب طبیعت گرم، سر یا معتدل خواهند داشت. مثلا ترکیب تخم خربزه، تخم گرمک، تخم شبت و تخم کدوى شیرین گرم، ترکیب تخم خیار، تخم خرفه، تخم گشنیز، تخم کدوى شیرین سرد، و ترکیب تخم خربزه، تخم گرمک، تخم خیار و تخم کدوى شیرین معتدل است.
این بذرها را می توان به چند شکل شیره کشید و مصرف کرد یکی از روشها این است که آنها را بجوشانند و صاف کرده و آب آن را  برای درمان پروستات مصرف کنند، راه دیگر برای درمان پروستات این است که آنها را در یک پارچه کتان بسته و در داخل ظرف آب قرار دهند و بعد از ۲۴ ساعت پارچه را خارج کرده و همراه با محتویاتش فشار داده و آب حاصل از آن را مصرف کنند. این شیره خنک ها بسته به طبع بیمار در بهبود وضع کلیه ها و کاهش ورم و التهاب  پروستات و بهبود حال بیمار مبتلا به پروستات مفید است.
ز دیگر داروهایی که به تناسب مزاج بیمار  مبتلا به پروستات می‌توان مورد استفاده قرار داد عبارتند از: مصرف روزانه یک عدد گوجه فرنگی رسیده خام، مصرف روزانه یک عدد کیوی رسیده بدون پوست، مصرف روزانه یک قاشق پلوخوری زرشک خام، مصرف روزانه چند عدد اسپند، خربزه شیرین، خارخسک. برای پروستات مفید است
سفناج یا برگ کوبیده چغندر را با ریشه شلغم پخته و با ماست و مانند آن ضماد کرده و بر موضع  پروستات مى مالند. از دیگر ضمادهای مورد استفاده ضماد پیاز رنده شده در قسمت پایین ناف است که برای درد پروستات نافع است.
مالیدن و ماساژ روعن های گیاهی مانند : سیاه دانه - خشخاش  - کتان روغن بابونه

برای سفارش قرص و عصاره های گیاهی درمان قطعی مشکلات پروستات تماس بگیرید :

04133323536

برچسب ها: مشکلات جنسی آقایان،  

تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1393 | 03:41 ب.ظ | نویسنده : حکیم میرشکاریان بابکی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
 فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز

  • کار
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic